Glazura to domena firmy Szabelski. Jeśli jesteś z miast: Turek, Koło, Kłodawa lub Konin, oferowana przez nas glazura na pewno Cię zaskoczy

O firmie

Firma F.H.U.P. „SZABELSKI” powstała w początkach lat 90-tych i już wtedy jej właściciel – Tadeusz Szabelski – zaczął ją rozwijać systematycznie powiększając ofertę handlową, kładąc przy tym duży nacisk na jakość obsługi klienta i jego zadowolenie.

ścienne płytki ceramiczneOd wielu lat udanie współpracuje z największymi w swojej branży. Cały czas poszerzana i zawiązywana jest współpraca z OPOCZNO, TROGGLER, CERRAD, CERSANIT, Ceramika PARADYŻ, TUBĄDZIN, SANITEC i wieloma innymi. Dalej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, sugestiom i potrzebom klientów w firmie F.H.U.P. „SZABELSKI” uruchomiono sprzedaż importowanych płytek z Hiszpanii i Włoch m.in. takich firm jak BORJA, EMIGRES, BALDOCER, GRES de ARAGON czy AZULIBER, cały czas rozszerzaną o kolejnych uznanych producentów z basenu Morza Śródziemnego.

Odbiorcy hurtowni „SZABELSKI” to też nie byle kto. Prócz szeregu zadowolonych klientów detalicznych w gronie tych, którzy zaufali firmie są takie firmy jak GLASPO, SANITEC, SAINT-GOBAIN ABRASIVE czy kolski SOKOŁÓW.

magazyn płytek ceramicznychW 2002 roku firma w znaczący sposób powiększyła swoją ekspozycję dzięki adaptacji budynku starego młyna przy ulicy Włocławskiej w Kole. Jak twierdzi T. Szabelski – „był to naprawdę duży wysiłek, ale wart zaangażowania i współpracy”. Dzisiaj dzięki wytrwałej i skutecznej pracy, na kolskim rynku lokalnym „SZABELSKI” jest największą hurtownią płytek ceramicznych i armatury łazienkowej.

Firma „SZABELSKI” zaprasza do współpracy nowych zainteresowanych, szczególnie tych, którzy działają na rynku kolskim. Jest to bowiem szansa na kolejny krok dalej…

Skontaktuj się z naszą firmą
Zadzwoń pod poniższy numer
(63) 261-94-61